| wonderwoman123 a întrebat:

De Craciun vreau sa ii dau surori mele mai mici un set de pensule (btw are 14). Unde gasesc un site cu un set calitativ, fara un pret exagerat( limita 100 de lei), bun pentru incepatoare si care sa contina:
-Pensula de pudra
-Pensula de concealer
-Pensula de bronzer si contur
-Pensula de blending pentru ochi
-Pensula pentru pliu
-Pensula pentru eye liner
-Pensula pentru pleoapa inferioara
-Pensula pentru sprancene?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ia-le individuale de la Elf
https://eyeslipsface.com.ro/pensule-individuale-1
Sunt cele mai bune raport calitate-pret. Am una de blending si una de contouring de care sunt foarte multumita de la ei.

| lindemona a răspuns:

Bună, tocmai am scris un articol cu idei de cadouri pentru fete. Găseşti la toate magazinele specificate acolo, care vând produse cosmetice
http://lindemona.ro/altele/10-idei-de-cadouri-de-craciun-pentru-ea/
Te pup :*

| Rx5hnS a răspuns:

Stai sa inteleg.Tu care ai un milion de pensule de la MAC, de la Zoeva, de la Anastasia etc si investesti atat in machiajul ta, cand mergem la sephora sau MAC tu cheltuiesti minim 400 de lei si sa ii iei surori tale produse in limita de 100 de lei? Dai setul ala pe care l-ai luat de Black Friday de la Sigma, pe care nu l-ai folosit.

| wonderwoman123 explică (pentru Rx5hnS):

Nu fi geloasa. Setul ala de la sigma l-am folosit, deci nu pot sa il dau.

| oanab26 a răspuns:

Pe Lady's gasesti set de pensule pana in 100 de lei.Iti las adresa https://ladys.ro/? affId=HOIYG8VT