| blackbird000 a întrebat:

De curand mi-am facut breton si in fiecare zi imi fac parul cu placa,dar atat!as vrea mai multe idei de coafuri care sa ma scoata din banal!Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Amacreatzaa a răspuns:

Eu ti-as zice sa iti faci niste bucle pe langa bretonul drept. dar bucle uniforme si sa vezi ca o sa te scoata din banal.winking

8 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

In primul rand renunta la placa si indreapta-ti parul mai natural, de exemplu atunci cand il usuci cu uscatorul sa-l indrepti din pieptan.La 20 de ani ramai cu 3 fire de par in cap.Cat despre coafuri, incearca sa-l mai impletesti spic, pe o parte, mai tine-l prins pentru ca se toceste.Prins e mai ferit de orice.happy

| milckey16 a răspuns:

Pai il poti ondula,sa iti pui cordelute,sa iti dai bretonul intr-o parte, s il dai peste cap si sa il umfli, cate nu poti face.

| Mihaella_Larisa_1998 a răspuns:

Pai poti sa iti prinzi bretonul mai umflat si parul in coada sus http://www.google.ro/......tp?/imgres SAU sa iti faci parul uite asa :http://www.google.ro/......tp?/imgres

| BoBo_BoBy_1996 a răspuns:

Iti recomand sa te tunzi la chelie. Decat un par rar mai bine o chelie deasawinking

| blackbird000 explică (pentru BoBo_BoBy_1996):

rolling on the floor)))esti tare.sa stii ca am un par des

| gvcbswmy a răspuns:

Poti sa iti prinzi parul in coc cu niste beisoare chinezesti se arata super, Sau o coada in virful capului care itit da un stil elegant si clasic... Sper ca ti-am fost de ajutor.