| alexutza_1725 a întrebat:

De fiecare data cand ma trresesc fie ca dorm cu parul prins sau cu parul desprins, mi se increteste bretonul...adica nu breton.breton mai lung ce sa fac? fara placa pentru ca din cauza ei a trebuit sa-mi tund mai mult de jumatate din par. si nu vreau sa fie foarte costisitor pana in 30 de lei

Răspuns Câştigător
| georggyy a răspuns:

Asa mii se mai intampla si mie.
De obicei aplicam cum a zis Saraaaa
Dar tot mii se ondula putin :|
Dar am descoperit ceva acum2 zile
Mi'am prins parul ca in videoclipul get me boiled a lu` beyonce
Ceva de genu
http://www.topbeauty.ro/wp-content/uploads/2009/04/prins1.jpg
Si am stat cam o ora asa si dupa ce mi-am desfacut parul era bretonul foarte drept. Si acum asa fac mereu. Tot ce ai nevoie este de un buretel care sa prinda bine parul si pieptane.
Prindel cat mai sus impreuna cu bretonul!:*

4 răspunsuri:
| georggyy a răspuns:

Thx pentru fundita :*!

| lala178 a răspuns:

Uda-ti bretonul si apoi usuca-l cu cu foehnul si cu ajutorul unei perii rotunde, oarecare.Ai grija doar sa nu ti se incurce parul in eawinking

| Saraaaa_6669 a răspuns:

"Sparkle" a gresit. intr`adevar. trebuie sa-l dai cu apa, dar sa nu-l usuci tu, sa-l piepteni cu un piepten simplu, nu cu o perie, deoarece peria iti ofera mult mai mult volumwinking. sper ca te-am ajutat. Fundita?batting eyelashes

| shalunishkaitsme a răspuns:

Eu am inceput sa o prind, sau o dau peste cap, ca sa nu folosesc in fiecare zi placa... da chestia cu foehnul e cea mai buna solutie)