| EvangelineDS a întrebat:

De la cati ani ati inceput sa purtati sutien?

14 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Sincer eu am 14 ani si am sani destul de mari dar eu nu suport sutienele asa ca port doar bustie( dar port chestii de calitate nu bustiere luate din piata de 10 lei).

| Paywa a răspuns:

13. :d

| wolder a răspuns:

De la 13
dar acum am 16 si nu mai port pentru ca ma incomodeazabig grin

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Sutienul se poarta atunci cand este nevoie.Nu exista niste anii anume.
Sutienele se poarta atunci cand iti cresc sanii si incep sa ti se lase in jos.

| Kasia a răspuns:

14.laughing

| Niiiicu a răspuns:

Nu cred ca este o varsta il porti atunci cand este nevoie cand deja au crescut sanii suficient cat sa iti trebuiasca sutien, unele poarta de la 10 ani altele de la 15 si tot asa nu este ceva general dar azi toate fetele poarta sutien de la orice varsta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt sutienul se poarta dupa ce ai nascut primul copil, ca altfel sanii se lasa.

| BeastMaster a răspuns:

Pe la 12.

| corodidenisa a răspuns:

| Denisee1 a răspuns:

De pe la 12 ani.

| roxanaghiuzan a răspuns:

13 ani.

| IRanOutOfNames a răspuns:

Cred ca de la 13 ani :d

| Alee23 a răspuns:

14 ani:d

| elisa39 a răspuns:

Nu conteaza varsta, conteaza daca sanii sunt cat de cat mari. Eu de la 13