Întrebare recomandată | Loras a întrebat:

De la ce firma recomandati o crema de vergeturi? Stiu ca nu o sa dispara cu totul insa as vrea totusi sa vad o diferenta. As aprecia daca recomandarea ar fi din propria experienta

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://pasagera.ro/solutii-pentru-vergeturi.html

Totusi lumea recomanda uleiul de migdale dulci presat la rece si te incurajez si eu sa-l folosesti. Cumpara-ti intr-o cantitate mare si pastreaza in camera o cantitate mai mica de 30-50 ml. Se gaseste si tip spray si cred ca e mai practic. :-*

1 răspuns:
| RalucaMiha a răspuns:

Nu iti spun din propria experienta, dar cred ca poti incerca BioOil ...am auzit ca e bun.