| simonafrumoasa a întrebat:

De la ce varsta pot folosi sampon nuantator? e o chesti cu varsta? imi poate afecta cumva sanatatea?

Răspuns Câştigător
| MetalHead04 a răspuns:

Il poti folosi daca ai peste 10-11 ani si nu..nu-ti afecteaza nimic dar nu-l folosi des :-s

6 răspunsuri:
| MetalHead04 a răspuns:

Asta e TPU pui orice ce te nelamureste straight face nu mai fiti rai phbbbbt

| Quanah a răspuns (pentru MetalHead04):

Rai nu suntem. Uita-te la intrebarile ei sa vezi ca [virgula] cam seamana intre ele. laughing Se numeste spam.

| MetalHead04 a răspuns (pentru Quanah):

Mai sincer o fi spam dar eu nu pot fii rea nici cu cea mai proasta persoana rolling on the floor

| Quanah a răspuns (pentru MetalHead04):

Naspa. Trebuie totusi sa-i atentionezi.

| Quanah a răspuns:

Mai pui multe intrebari despre samponul nuantator?! Nu afecteaza cu nimic. Nu exista o varsta minima pentru folosirea lui. Foloseste-l cu incredere, insa ai grija ce marca alegi. Unele sunt atat de proaste, precum denumirea lor.

| simonafrumoasa explică (pentru Quanah):

Isti multumesc frumos si scuze ca tot intreb dar mie mi se pare cel mai tare site. si mereu gasesc ce imi trebuie aici. mai sunt bsi speriata da si entuziasmata deasupra pentru ca de cand eram mica visam sa am parul negru dar itr-un mod natural.
scuze incaodata