| missanonim a întrebat:

De unde as putea cumpara acest produs http://bioplant.qpd.ro/......-ml-164568 Ser pentru ondularea părului de la Hair-Style TAB cosmetics din Focsani?
funda:)

2 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Si eu sunt tot din Focsani big grin
Nu am vazut nicaieri de-astea, banuiesc ca nu se gasesc asa usor in comert pentru ca sunt profesionale happy
Intreaba la orice coafor happy
Daca nu va fi produsul asta, sigur sunt asemanatoare happy
Incearca pe la Beauty salon 1, 2, sau Bellazza happy
Kisses :*

| Maria_1984 a răspuns:

Mura-n gura!
Sus pe fondul verde ai si sectiunea "Cum cumpar"! Ai putea sa dai click acolo! Dar oricum, e clar! Faci comanda! Daca observi scrie mai jos "comenzi telefonice"!
Bafta!