| Kitty3 a întrebat:

De unde epot cumpara un tricou cu Harry Potter?

Răspuns Câştigător
| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Nu stiu de unde, dar poti sa te duci la o firma care se ocupa cu diferite personalizari, si sa-ti faci un tricou cu potter.costa in jur de 50 lei.sau poti cumpara hartie de transfer termic (auchan) si ti-l faci singura acasa happy

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Am cautat un an tricouri cu The Vampire Diaries si n-am gasit... Cel mai bine e sa te duci la o chestie unde imprima imagini pe tricou...

| ir3al a răspuns:

Cred ca sunt dar nu in magazine de astea mari, posibil sa fie in piata, bazar sau cel mai mult prin targuri de haine etc

| ir3al a răspuns:

Iti poti face si singur

ai nevoie de un tricou simplu, o poza cu harry potter si hartie speciala pentru printat

| invisibleboy a răspuns:

De la magazin

| Kitty3 explică (pentru invisibleboy):

De unde oi fi scos raspunsul ista original nu stiu.

| invisibleboy a răspuns (pentru Kitty3):

Din mintea mea intortocheata plina de orori subite si blaa huaa etc

| ginoeugen23 a răspuns:

Ana?