| Caramelll a întrebat:

De unde pot cumpara haine cu steagul americii din Bucuresti? Chiar si online, nu conteaza.

8 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Din mall! big grin Eu aleg AFI mai ales acum cand sunt reduceri de peste 70%! O_o Bershka, New Yorker si celelalte magazine iti stau la dispozitie, trebuie doar sa ai rabdare sa cauti.

| Rockart a răspuns:

New Yorker.

| CaptainUnicorn a răspuns:

V-a rupt trendu' asta cu america

| 070Alexa a răspuns:

Am fost ieri in New Yorker steagul americi este peste tot chiar si pe blugi + multe tricouri cu stg amercici.

| 070Alexa a răspuns:

Am fost in sun

| Xyt a răspuns:

In New Yorker gasesti tot felul de haine cu steagul americii, chiar si in Takko.happy