| georgerazvand a întrebat:

De unde pot cumpara stofe gen holland and sherry, lanificio f.lli cerruti etc pentru confectionare de costume, camasi? Bucuresti sau in tara. Multumesc!

1 răspuns:
| MayhemChimera a răspuns:

Buna.Exista un magazin in Oradea numit Furpile.Toate materialele sunt importate din Italia( de asemenea proprietarul e italian)si sunt de foarte buna calitate.Numai de acolo cumpar materiale.Acesta e numarul de telefon(0259 435 203). Sper ca te-am ajutat happy