Întrebare recomandată | Bobby711 a întrebat:

Magazin cămăși și costume in București la preț rezonabil?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cămăsi gasesti in piață la bucur obor ieftine au pe tarabe la haine, cămăsi pantaloni de costum, daca vrei mărci renumite scoti bani multi au in magazinul bucur obor costume cu pret incepind de la 500 lei, si camasi de la 200 lei bucata.

| dullcat a răspuns:

Buna.Pentru camasi vezi https://www.facebook.com/pineberryshirts/
Stiu ca au magazin fizic in Bucuresti, dar nu stiu locatia.Totusi, nici tu nu ai specificat o zona/un sector.

| Furnicuta000 a răspuns:

Poti sa iei camasi din piata chinezesti la 100 lei sau poti sa iei din outlet uri cu 50 lei noi cu eticheta de la firme din mall gen zara, pull&bear etc

Răspuns utilizator avertizat