| valentinp02 a întrebat:

De unde pot luat coliere din acelea cu gen best friends sau friends forever care sa fie magnetice? Pot fi din doua bucati care se unesc sau 3 bucati care se unesc dar neaparat sa fie magnetice.

5 răspunsuri:
| wolfves a răspuns:

Incearca la Meli Melo, desi nu am vazut lantisoare magnetice acolo. Singurul lucru cu best friends magnetic pe care il am l-am gasit la Tako si era o bratara, nu un lantisor. Iti recomand sa cauti pe net si sa comanzi, asta dupa ce mai cauti pe la magazine. Totusi, pe net gasesti orice, inclusiv lucruri pe care nu le gasesti in magazine, plus ca majoritatea sunt mult mai ieftine decat in magazine.

| valentinp02 explică (pentru wolfves):

Am cautat si gasesc decat normale sad

| valentinp02 explică:

Sunt din Bucuresti, am uitat sa mentionez.