| emyamalia a întrebat:

De unde sa achizitionez colier/inel etc. Care isi schimba culoarea in functie de stare. Nu conteaza daca e adevarat sau nu... dar va rog sa ma ajutati. Dau funda

Răspuns Câştigător
| pisucutaroz13 a răspuns:

Salut! Eu am vazut inele asa la un stand Pechora din Carrefour si unele aveau modele gen inimioare, stelute etc.
Funda?

1 răspuns:
| rileyisai a răspuns:

Daca ești din Iași gasești inel la 4 lei la magazinul Haotic de pe Stefan cel Mare (bulevardul). Daca ești din alt oraș poate este si la tine Haotic.Nu știu alt magazin din pacate.