| xFaith a întrebat:

Din ce bagazin [ din Bucuresti ] as putea sa`mi cumpar inel din acela care isi schimba culoarea in functie de stare pe care o ai? big grin Si cam cat ar costa?

Răspuns Câştigător
| MariusNeoM a răspuns:

Pai nu stiu cear fi sa cauti pe google magazine din Bucuresti si sa scrii materiale sper sa-ti fie de ajutor sau ai putea sa mergi pe la fiecare magazin in parte sau sati intrebi prietena cea mai buna sau pe altcineva care crezi ca stie... ceaw:*

2 răspunsuri:
| kmiruna a răspuns:

El costa 5.00 ron si mood ring sper ca ti-am fost de ajutor la revederekiss