| anonim_4396 a întrebat:

Ce parfumuri originale imi recomandati ca miros foarte bine, exceptand parfumurile de la AVON?

7 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Iti recomand parfumul christinei aguilera. l-am incercat si eu si miroase extraordinar. de asemenea imi mai plac si Kylie Minouge si Shakira.

Sper ca te-am ajutatbig grin

Pa, pa:X

| anss23 a răspuns:

Pai daca mirosi foarte bine de ce mai ai nevoie de parfumuri?laughing

| Eee_7625 a răspuns:

Pur Blanca :X mirOase delicat si iti da un miros feminin si senzational :*

| micutzagirl a răspuns:

Parfumurile de la Amway. Sunt originale, foarte bune, mirosul tine mult si e foarte placut :) http://www.amway.ro/catalog?category=1070

| ghetuvictorita a răspuns:

eu folosesc ca si parfum bun D& G SI GUCCI, dar pe langa astea 2 imi plac si cele de la oriflame.Eu sunt lider oriflame si caut fete care sa fie reprezentanti, de fapt mie imi place mai mult sa spun ca, caut fete care sa isi faca card de fidelitate prin care pot cumpara produse oriflame cu reducere intre 23 si 40%, mai ales ca se dau niste cadouri pentru noii inscrisi. Nr meu este 0761342716 sau mess serbanvictorita@yahoo.com my.oriflame.ro/viky, calalog curent, urmator jos in dreapta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

(ce*) scuze straight face

| Azlat a răspuns:

Lacoste Essential.