| Konata a întrebat:

Dece fetele cu par drept vreau sa aiba parul cret si fetele cu parul cret vreau sa aiba parul drept?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru că tânjim după ce nu avem.
Pa, pa.

| Paulla a răspuns:

Generalizezi, eu nu vreau să am părul creţ.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
mereu credem si avem convingerea ca mancarea din sat e mai buna, asa si noi ne dorim ce nu putem avea ori nu e genetic.dar asta se intampla cand ai 15 -16 ani..asa se intampla si cu mine, dar acum sunt cu picioarele pe pamant si nu mai doresc nimic ce nu e al meu...ma multumesc cu ce mi-a dat bunul Dumnezeu si ma simt bine din punctul asta de vedere.
O zi frumoasa sa aihappy

| Konata explică:

Multumesc pentru raspusnurile voastre. Scuza-ti greseala gramaticala. Eram cam obosita big grin.O seara buna la toti!

| valentingb a răspuns:

Oamenii nu sunt niciodata multumiti cu ce au, mereu vor mai mult, mai bine. Uneori, o mica schimbare e draguta. Important e sa nu se depaseasca limite, pentru ca asta ar insemna ca ele nu inteleg ca natura le-a facut perfecte. Culoarea buzelor, a parului, a pielii, tipul parului si fizionomia fetei, toate sunt alese de natura in asa fel incat sa existe o armonie.

| R0011 a răspuns:

Pentru ca pur si simplu te plictisesti sa.ti vezi parul la fel mereu, si vrei o schimbare.happy

| Solsagan a răspuns:

Ai întrebat tu fiecare fată cu părul creţ din lume dacă vrea să aibă părul drept şi vice-versa? Nu cred.

Răspuns utilizator avertizat
| alecsandrabubz09 a răspuns:

Pentru ca vrem cea ce nu avem laughing

| RuxMorgenstern a răspuns:

Pentru ca fiecare se plictiseste de parul ei uneori si vor sa aiba ce nu au desi nu ar trebuie pentru ca pe noi asa ne-a lasat Dumnezeu si trebuie sa ne acceptam asa cum suntem.De exemplu eu vreau sa raman asa cum sunt.

| Danielaaa22 a răspuns:

Curiozitateawinking

| Burberry a răspuns:

Pentru ca fetele vor, nu vreau. Vreau se foloseste la persoana I, pentru prezent

| Seeeeeeeeeeerj a răspuns:

Pentru ca extarterestrii nu poarta palarii