| AdinA_9171 a întrebat:

Buna big hug O intrebare mai mult pentru baietii big grin
Cum preferati sa aiba o fata parul cret sau drept?

6 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Nu e o regula. Depinde de fata, unele arata mai bine cu parul drept, altele cu parul cret. Dar cred ca as prefera o fata cu parul drept.

| SERIOUX a răspuns:

Drept dar la unele putin cretbig grin

| SensiBlu a răspuns:

Depinde cum ii sta mai bine unor fete le sta bine cu parul cret altelor cu parul drept.

| Thunderstruck a răspuns:

Drept:X

| Mariu a răspuns:

O fata mai plina de farmec, este o bata cu parul ondulat, cret, care sa ii confere mai mult volum. O fata cu asa par pare mai eleganta intotdeauna, insa si cele cu parul drept doar ca mai putin. Dupa parerea mea cele cu parul mai ondulat sunt mai intrebatewinking