| YuLiAnDrEeA a întrebat:

Deci, am auzit de multe ori ca miniprix e second hand, este sau nu?

6 răspunsuri:
| Chris88 a răspuns:

Sunt noi, dar calitatea e varza rau. penibile.

| faaalyoana a răspuns:

Cand era miniprix in oras la mine.
erau haine noi dar si mai uzate asa, se cunoasteau ca au mai fost purtate.
Erau haine si fara etichete, rupte, defecte.
Dar trebuia sa te uiti atent si sa-ti alegi cu grija ce-ti cumperi.
Mi-am cump si eu vreo 3 hainute de acolo, dar bineiteles noi si chiar arata bine si acum.
Najpa ca s-a desfiintat mag pentru ca erau unele lucruri de calitate si ieftine.

Răspuns utilizator avertizat
| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| Gabonne1982 a răspuns:

In nici-un caz. Poti spune ca sunt de o calitate mai indoielnica decat in alte magazine, dar nu sunt SH

| drbear a răspuns:

Nu. Hainele sunt noi-noute. Doar ca ele costa cat ar trebui in mod normal sa coste o haina.