| Cristinacrs16 a întrebat:

Exista vreo metoda de a avea gropițe?laughing

16 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu am natural, nu am facut nimic pentru a le obtinewinking

| Cristinacrs16 explică (pentru Simpatic):

Mai lămurit?

| Lupică27 a răspuns (pentru Cristinacrs16):

Ce n-ai inteles? ca omu le are din nastere.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, se pot face chirurgical, apeland la Chirurgia ESTETICA (Plastica).
Este la mare moda in Coreea, unde mai toti actorii isi fac operatii estetice la ochi, sa para ca au ochi normali, nu asiatici si gropite in obraji, ca sa para mai atractivi.
Uneori dau gres si gropitele alea apar ca si cum ai avut un accidnet pe fata, ramanand acolo o cicatrice urata, fiindca se face gaura in muschii obrazului, se trag cateva fire din muschi si se cos/prind la interior, ca sa apara la exterior ca o gropita.

https://www.drpanturu.ro/operatia-estetica-de-gropite-in-obraji/

https://drlevy.ro/operatie-gropite-in-obraji/

| dullcat a răspuns:

Alte fete care au gropite si-ar dori sa scape de ele, tu doresti sa le faci. laughing Incearca sa fii multumita cu ce ai primit deja, crede-ma ca esti frumoasa asa cum esti, si fara gropite.Sau mai sunt detalii pe care nu le-ai spus? E vreun baiat care si-a exprimat clar interesul pentru aceasta trasatura faciala?

| Animeforlifee9921 a răspuns (pentru dullcat):

Mi-ai deblocat o amintire din clasele 1-4 cand imi placea de un coleg, insa el nu ma placea pe mine si eu tot incercam sa il "cuceresc" odata, dar nu a functionat. Mi-a spus odata ca lui ii plac fetele cu gropite, eu neavand. laughing

| dullcat a răspuns (pentru Animeforlifee9921):

Da, e genul de amintire despre care acum poti rade copios.Si eu am avut un episod in care incercam sa par chill, desi la tabla nu stiam nimic si aveam cumva o activitate cu o clasa in care era un baiat indragit, coleg inca de la gradinita. laughing Cu fiind de regula super linistita, am inceput sa rad aiurea si sa ma prefac ca nu imi pasa de morala profului, ca sa-l impresionez.Noroc ca nu era dna. mea invatatoare acolo.

| ReddY25 a răspuns:

Te naști cu ele

| Furnicuta000 a răspuns:

Doar cauta pe tik tok "how to get dimples"

| ioana748 a răspuns:

Din nasterehappy

| Lidia09 a răspuns:

Unii oameni încearcă diferite exerciții și metode pentru a face gropițe și în unele cazuri se primește, eu am doar o gropiță pe un obraz și e abia e vizibilă când zâmbeschee hee

| Animeforlifee9921 a răspuns:

Exista,prin metoda chirurgicala, dar dupa pot fi ceva probleme, poate nu va arata cum te asteptai.
Esti frumoasa asa cum esti, tenul fara ele nu reprezinta o insecurity.

| AlexCriss2000 a răspuns:

Nu, numai dacă te prefaci happy

| Lidia09 a răspuns (pentru AlexCriss2000):

Cum sa te prefaci că ai gropițe dacă nu le ai?

| Anonima6775 a răspuns:

Poți să le faci cu acul simplul

| PuștiuFlorinelJMEKER a răspuns:

Sapale, pe mine m-a ajutat sa fiu un sexy boy in adevaratul sens al cuvantului, sau du-te pe Temu si ciordeste the lopata