| oOAngelOo a întrebat:

Deci am banchetul de 16 iunie si nu stiu pur si simplu unde sa'mi fac parulsad
. vreau o coafura mai. sofisticatabig grin stiu exact ce am in cap dar nu stiu la cine sa apelez.
spuneti'mi~voi unde va coafati?
Exemple de saloane (Constanta)
FUNDITA*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi fac parul la frizer. Ai putea sa o faci si tu la saloane de coafare sau singura cu ajutorul unei prieteni, rudenii (cum vrei) cautand tutorial (lectii) cum sa iti faci parul in felul respectiv pe net pe youtube de exemplu.
Saloane de coafare in constanta poti cauta aici. http://www.divahair.ro/saloane-de-coafura/constanta.
Funda?