| MariaMaria1234 a întrebat:

Hey, TPU `! Sunt pe clasa a- 8 -a si peste catva timp vine banchetul, iar eu nu prea stiu cum sa-mi fac parul... Imi puteti da vreo idee sau ceva site-uri cu coafuri? Vreau o coafura eleganta, mai deosebita.

3 răspunsuri:
| Dreamer12345 a răspuns:

Hei, eu am avut banchetu de final de clasa a8-a acum 2 ani, si mi-am facut niste bucle lejere, a aratat foarte ok, si au rezistat toata noaptea, fiind un banchet de sfarsit de clasa a8-a nu cred ca trebuie sa fie nu stiu cat de sofisticata coafura, cu nu stiu ce coc sau nu stiu ce impletituri, sa fii naturala si sa te simti bine in pielea ta asta e important, si mult mai important, sa te distrezi sa fie o noapte de neuitat, sa iti amintesti cu drag de acele clipe. Bafta si distractie placuta. :*