| anonim_4396 a întrebat:

Deci,buna TPU! Peste cateva saptamani trebuie sa merg la mare dar eu nu vreau sa ma bronzez. crying Ca bronzul se prinde foarte repede pe mine. crying As vrea sa raman asa. Sunt deja creola dar nu vreau sa ma bronzez si mai tare. crying ce sa fac? Bunicii ma iau obligat-fortat la mare. crying Ce sa fac ca sa nu ma bronzez? ca daca ma bronzez si mai tare ma fac colegii neagra si boschetara. laughing dar ma doare-n...ok! Dar eu nu vreau sa ma bronzez. ce sa fac? dau funda. puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Crucified a răspuns:

Stai sub o umbrela pe sezlong si da-ti cu crema de protectie solara 50+. Cand pleci sau vii depe /pe plaja puneti inainte/apoi un prosop pe tine, pe umeri si o palarie si ochelari de soare. Funda?

6 răspunsuri:
| cнσcσ a răspuns:

Paii poti sa iti iei crema cu protectie solara 50 +, sunt sigura ca nu o sa te bronzezi, sau daca vrei ia-ti cu o protectie mult mai mare happy! Trebuie folosita in fiecare zii si te dai cu 30 de minute inainte de a pleca pe plaja :*. Sper ca te-am ajutat

| Katoky a răspuns:

Foloseste lotiune de soare si stai sub umbrela de plaja si intra puin in apa fiindca in apa daca ai costumull de baie te prinde pe spate stai cu tot corpul su este un costum de baie mai ciudat cu maneca scurta ca tricoul ce acopera spatele uiate la niste imagini de pe net sper ca te-am ajutat distractie placuta la mare!

| crissa20 a răspuns:

Incearca sa stai mai mult in apa, decat pe nisip:*

| DarkBlood32 a răspuns (pentru crissa20):

Nu prea ma lasa bunicii in apa crying sad

| iubitic a răspuns:

Stai in camera.

| DarkBlood32 a răspuns (pentru iubitic):

Pai daca ma i-a obligat fortat eu ce pana mea sa fac?