| xXx_6498 a întrebat:

Deci eu mi-am dat cu fixativ foarte mult timp, si acu imi cade par in exces din zonele in care mi-am dat cu fixativ, am auzit ca uleiul de ricin vindeca caderea parului, e bun si in cazul meu, si am vazut ca dupa folosirea uleiului trebuie sa te speli pe cap, ce sampon imi recomandati pentru problema mea, am auzit ca imi trebuie un sampon cu multe vitamine?(nu mai folosesc fixativu!)

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Cumpara-ti un sampon Bio, e cel mai bun pentru problema ta.Si uleiul de masline e la fel de bun.

| Ade a răspuns:

Ulei de maslinehappy. Eu zic sa folosesti un sampon Head and Shoulders sau unul Bio. Mananca Fructe.

| drAn3 a răspuns:

Bai frate, pana cand ai de gand sa o tii asa? pui numai intrebari in legatura cu "de cate ori sa te masturbezi" si ce sa faci ca sa nu-ti mai cada parul ca ai folosit fixativ...