| xXx_6498 a întrebat:

deci am folosit mult timp fixativul iar acum in zonele in care mi-am dat mult cu fixativ imi cade parul in exces si mi s-a subtiat, am vazut pe net ca e bun uleiul de ricin, e bun si pentru problema mea? Si am inteles ca pentru problema mea imi trebuie un sampon de refacere a parului, ce sampon imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Luiiizaa a răspuns:

Intradevar! uleiul de ricin are rezultate foarte bune! am avut si eu problema ta...si foloseam uleiul de ricin!

Uleiul de ricin mai este bun si la gene... daca te dai cu el pe gene pe o lunga perioada de timp genele vor creshtee!

Fundita?

1 răspuns:
| Liniutzzaaaaaa a răspuns:

Pai pentru inceput incearca sa numai folosesti fixativul. Apoi iti recomand sampoanele din farmaciile naturistewinking

fundita? big grin