| mARY_9420 a întrebat:

Deci. stiu ca suna ciudat.laughing dar am 1.72 si 52 de kg si vreau sa ma ingras... mananc aproape zilnik de la fast-food straight face, vitamine am luat cand eram mai mica... nu as vrea sa pun multe kg vreo 2winking nu mai multwinking funda!happy

Răspuns Câştigător
| mdia13 a răspuns:

Pai si eu am 1, 68 si 47 de kg si imi plc cum aratbig grin! Dar daca chiar vrei sa te ingrasi(desi nu stiu de ce cand altii nu mai stiu cum sa dea jos) du-te la un doctor.

3 răspunsuri:
| AndrogynBeauty a răspuns:

Să ştii că mâncarea zilnică de la fast-food te îmbolnăveşte, nu neapărat te îngraşă. Te joci cu focul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fast-foodul n-o sa te ajute, poate doar o sa pui niste grasime pe burta (bleah), iti pot da indicatii foarte bune si precise daca imi in ce zone ale corpului ai vrea sa te ingrasi, contacteaza-ma

| AnnaMaryStar a răspuns:

Lasa asa ca e bine asa eu am 1. 63 si 53 kg si nu stiu cum sa fac sa slabesc macar pana la 50 kg