| anonim_4396 a întrebat:

Din ce se fac gentile Louis Vuitton?

Răspuns Câştigător
| beba a răspuns:

Din piele de tantar de Sena si mangusta de Saint-Tropezhee hee

6 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Este adevarat ca unele sunt facute din material sau blug, da unele sunt de piele de ctrocodil da alea costa foarte mult. noua colectie au schmbat-o. da stii cum este intotdeauna platesti marca nu materialul. oricum, daca vrei sa iti cumperi o ganta de aia mai bine ia-o de imitaie.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Zici ca sunt facute din musama(cum a spus si gabytzza)...sunt de calitate cat de cat buna... dar pretul este mult-exagerat...preturile sunt nesimtit de marilaughinglaughing...mai bine iti iei masina decat geanta d'aia...rolling on the floor

| alexzender a răspuns:

"calitate cat de cat buna" habar nu ai ce vorbesti.straight face "musama" .Cum sa fie musamalaughing? Se fac din pielea unor animale rare.happy. Am un fular LVtongue .sunt baiat nu port gentilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din piele dar platesti de parca ar fi facute din aur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie nu imi plac deloc...modelul, imprimeul mi se par chiar urate si mai presus de asta sunt si foarte scumpe cu toate ca par facute din musama happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Conceptie romanilor.laughing).ati da orce fetelor sa aveti o geanta de aceeealaughing)