| flor31 a întrebat:

Dintre crema, benzi depilatoare si bic, ce folositi la epilatul picioarelor? la care dintre ele creste parul mai greu si mai rar?

4 răspunsuri:
| SwettyCat a răspuns:

Pai...cele mai bune dupa parerea mea sunt benzile depilatoare chiar daca nu le folosesc.Cu benzi parul creste mai rar/greu, cu bicul creste repede si mai gros la fel si crema.Luna asta m-am depilat si eu pentru prima data si am facut-o cu crema depilatoare de la Farmec pentru pielea normala. Funda?

| Dana211 a răspuns:

Eu folosesc epilatorul dar din ce ai enumerat tu cele mai bune sunt benzile. La restul parul iti va creste repede, mai des si cu firul foarte gros

| heatherheart a răspuns:

Eu folosesc crema veet una roshappy
M-am epilat cu el acum' o luna.
Si am numa niste "puf"...

| heatherheart a răspuns (pentru heatherheart):

P.S: Nu doare si nu creste repede