| anonim_4396 a întrebat:

Dintre fondurile de ten Estee Lauder Maximum Cover si Vichy Dermablend care are acoperire mai mare? folosesc de 1 an vichy pt ca am probleme cu tenul, am avut o acnee urata(inca n-am scapat de tot) si am niste cicatrici destul de adanci si mi se pare ca nu le mai acopera asa bine vichy si nu stiu daca se merita sa iau estee sau daca acoperirea este mai puternica

1 răspuns:
| TeodoraXD a răspuns:

Eu una iti zic sa folosesti Estee Lauder Maximum Cover are o acoperire mai mare, este bun si Vichy Dermablend dar daca zici ca iti face cicatrici nu mai folosi. happy