| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să-mi schimb fondul de ten. Am ten gras și probleme cu acneea. Ce-mi recomandați? Eventual încercate de voi, un mic review. Pot zice că m-ar tenta Revlon Colorstay (pentru ten gras), Vichy Dermablend 3D, dar încă-s nehotărâtă... Vreau ceva cu acoperire mare și rezistent. Am înțeles că unele fete au probleme cu Estee Lauder Double Wear și că nu este indicat pentru utilizarea zilnică, de aia nu l-am inclus. Help!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Vichy e bun. Eu am de la Astor Maltitude HD. Eu una sunt multumita de el si ti-l recomand si tie. Numai ca nu cred ca are acoperire atat de mare cum ai vrea, dar poti incerca.

| Violleta2022 a răspuns:

In cazul problemelor cu acneea nu este recomandat sa pui fond de ten pe fata, pana nu dispare acneea, pentru ca o intensifica si sufoca porii deja infectati.