| Tha_Lori_1994 a întrebat:

Doreste cineva sa devina reprezentant oriflame?

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Bu

| Silwian a răspuns:

Ce inseamna asta?
Poti detalia aici?

| Tha_Lori_1994 explică (pentru Silwian):

Buna.Oriflame iti ofera oportunitatea de a avea propria ta afacere si de a castiga niste banuti in plus.
Recomanda produsele preferate cunoscutilor: prieteni, familie, colegi, vecini – arata-le catalogul, strange comenzi si poti castiga bani la orice produs comandat de ei. La o comanda intre 70 – 299 lei = reducere 23% -> Castigi imediat: intre 21 si 70 lei
La o comanda intre 300 – 599 lei = reducere 30% -> Castigi imediat: intre 90 si 180 lei
La o comanda peste 600 lei = reducere 40% -> Castigi imediat: peste 250RON

Devino acum Reprezentant Oriflame si te poti bucura inca de la prima comanda de reducere de pana la 40%!
Achizitionezi produse cosmetice si de ingrijire personala suedeze de calitate la preturi speciale, pentru tine si cei dragi.