| Ukraine a întrebat:

Dragelor, va rog sa-mi recomandati si mie un sampon care sa-mi regenereze parul distrus cu placa. O sa-mi tund varfurile, dar am nevoie si de un sampon.

Răspuns Câştigător
| roxystomp a răspuns:

Cel mai bun e cel de la Syoss(e profi). Dupa 2-3 spalari ai parul ca nou. Plus ca iti lasa parul matasos si nici nu mai cade asa mult(eu am avut si problema asta).

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca samponul l'oreal regenerist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca ti-ai distrus parul cu placa, incearca cu samponul Syoss. Si eu am patit la fel si dupa 3 spalari mi-am recapatat minunatul meu par.
BAFTA!

| Mara78 a răspuns:

Pentru varfuri arse mi-am luat sampon si balsam de aici. vreau sa imi iau si tratamentul pentru regenerare ca am auzit ca este foarte bun http://li.ro/Gw6A

| SElenaAlina a răspuns:

Si eu am patit la fel ca tine.Am folosit timp de 6 luni un sampon gerovital pentru regenerare si crestere si un ser gerovital.il gasesti la plafar sau in farmacii.

| 0reo a răspuns:

Daca iti tai varfurile arse, nu prea cred ca o sa mai ai asa mare nevoie de un sampon, doar daca parul este ars chiar foarte mult.
Am vazut in gama de la " Avon ", acele seruri micute pentru parul despicat, este mai de folos fata de un sampon! :]