| JerryCo12 a întrebat:

Dupa ce imi indrept parul cu placa, dupa un timp se increteste la loc! Niste sfaturi, va rog!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| OoBunnyoO a răspuns:

Acest lucru se intampla din cauza umiditatii de afara.
Pentru a-l tine cat mai mult trept incearca sa il dai cu ceva dupa il indrepti, fie cu ceara, fie cu spuma, fi cu un fixativ cu putere de fixare medie.

| MiruD a răspuns:

Pai daca parul tau e cret, normal ca se va increti. Nu?winking

| ImCalledLamă a răspuns:

Pai e normal dupa 1 saptamana 2 se face cum era. Placa e partiala.

| FaraSareDoi a răspuns:

Am aceeaşi problemă. Inițial m-am gândit că e din vina plăcii, dar după am aflat că umiditatea de afară e de vină. Încearcă să îl dai cu fixativ sau alte produse pentru păr drept.