| Karamell_7827 a întrebat:

spune-ti-mi si mie niste procedee de indreptare a parului cu placa. Adica eu sunt foarte creata si imi indrept parul foarte des. Cateodata in fiecare zi. dar mi se increteste foarte repede...Astept sfaturi! Funda:*

Răspuns Câştigător
| CiocolataAmaruie a răspuns:

Buna si eu am parul cret.Cand ai parul ud usucal cu peria si uscatorul de par si pe urma indreaptati-l cu placa. Funda?

1 răspuns:
| dedfgv a răspuns:

Poti folosi in paralel cu placa si sampon si balsam pentru parul drept