| adelina899 a întrebat:

Dupa ce ma demachez sau spal pe fata ma doar ochii ma ustura pielea in zona ochiilor, probabil este mai sensibila si ar trebui sa folosesc o crema... ce crema imi recomandati?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosește un demachiant pentru ochi sensibili, apă călduță.
Pa, pa.

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Http://www.farmaciiledona.ro/dona-info/cum-tratam-pielea-sensibila-I125
si era o fata ce comenta asa:"singurul lucru pe care il folosesc ca demachiant este musetelul la care mai adaug si o crema naturista din putine ingrediente.(naturale)" FUNDA?:d