| afrodita3333 a întrebat:

Are ceva daca atunci cand ma dau cu crema hidratanta(DOVE)dupa epilare ma ustura pielea? E de la crema? Ar trebui sa folosesc altceva?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

S-ar putea sa contina alcool de aceea te ustură. Nu mai da imediat după epilare cu cremă, aplica spirt medicinal inainte de toate, ca sa dezinfectezi. Unii au parere proasta despre Dove:http://organicka.ecosapiens.ro/......idratanta/

| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Da ar trebui sa foloseti altceva deoarece esti alergica la aceasta crema si te iriti

| sweetygirl92 a răspuns:

Incearca sa folosesti pudra de talc (de bebelusi). Cand eram mai mica mergeam cu mama mea la un salon de infrumusetare si ma uitam cum o epila fata de acolo pe mama. La sfarsit folosea pudra. Ar trebui sa functioneze.