| pitikDEn a întrebat:

Dupa crema depilatoare firul de par creste exact ca dupa lama?(adica [tepos])? sau ..intelegeti voi

Răspuns Câştigător
| Codeine a răspuns:

In functie de tipul tau,crema ingroasa un pic radacina firului de par. Formula chimica a acizilor incetinesc cresterea firului de par. De exemplu mie nu-mi creste tepos sunt foarte multumita,usor, practic, ieftin si la indemana in cazuri urgente. Dar, ai grija testeaza crema pe mana pune un pic lasa cateva minute, asa observi daca ai alergie la crema. happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da(insa dupa lama este SI MAI tepos, creste si mai tare in lungime si firul se ingroasa mai tare). Crema depilatorie este o solutie mult mai buna decat lama.