| AnemonaP a întrebat:

E adevarat ca benzile depilatoare cand le desfanci au doua parti care le aplici? funda mare

Răspuns Câştigător
| emiitzzy a răspuns:

Dadada:X le preci in palma bnbn si apoi desfaci cu atentie incet si ambele parti is cu ceara:X

6 răspunsuri:
| Shopiaalin a răspuns:

Da
au 2 benzi care pot fi folositehappy

| αŁз a răspuns:

Da : ) e aDevarat

| bunny112 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat, funda?

| wondergirl_8179 a răspuns:

Sunt 2 benzi puse cu "cap in cap" a zic asa, adica cu partea care contine ceara in jos, sunt lipite una de alta, deci tu desfaci o banda si nu o poti aplica decat pe o parte (cea care contine ceara) si iti mai ramane o banda, care se aplica la fel!

| alexandrutza_5404 a răspuns:

Da.au doua benzi care pot fi folosite!
dar nu prea leas recomanda fiindca te cam iriti de la ele...
cel putin eulaughing