| Faranume242424 a întrebat:

E adevărat ca parfumurile de la eMAG sunt fake? Am luat mai multe și cred ca sunt fake am luat și de la elefant și cred ca sunt și alea
Acum nu știu dacă la Aoro sunt fake sau originale

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu sunt fake. Si faptul ca nu persista pe piele nu inseamna ca un parfum e fake neaparat. Fiecare om are un Ph al pielii diferit care poate reactiona diferit in contact cu un parfum fata de alt om. Eu mi-am luat de pe Emag si nu e fake.

| Adry05 a răspuns (pentru Adry05):

Si la Aoro sunt ok. Si mai e un site destul de fain cu parfumuri care e ok
parfumeria.ro

| RAY a răspuns:

Daca cumperi prin eMAG nu e nimic fake, daca cumperi prin firme fantoma se poate, eu cumpar doar ce e vandut de eMAG

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Faranume242424):

Daca se plang multi poate e fake, nu stiu, eu as cumpara de la sephora, mereu acolo am mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la Aoro sunt originale. Testat pe pielea mea

| xSega a răspuns:

E posibil să fie fake pentru că vând multe lucruri prin marketplace, mai bine cumpără de pe site-uri care se ocupă doar cu așa ceva exemplu Aoro

Răspuns utilizator avertizat