| Ganceisv a întrebat:

E diferența între pielea sintetica de la încălțămintea de firma și pielea sintetica de la încălțămintea din Dragonul Roșu?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Diferenta de calitate. Una rezista mai mult decat alta. Numai cineva care se pricepe poate vedea diferenta.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nici o diferenta, tot vinil este si tot la feld e usor se rupe sau se decojeste.

| Temporaru a răspuns (pentru Violleta2022):

Sunt foarte dezamăgit de răspunsul dumneavoastră

| Nynko a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu e nevoie sa găsești alibi pentru faptul că te îmbraci din piata

| Violleta2022 a răspuns (pentru Nynko):

Banuiesc ca tu te imbraci numai de la piata, odata ce stii atat de bine.

| Furnicuta000 a răspuns:

Pielea poate fi la fel dar difera cusatura, lipitura, deci o incaltaminte ieftina te lasa mai repede decat una de firma