| Lowe11 a întrebat:

E mai frumos cu parul desprins sau prins? E intrebarea mea!

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Deh,nu degeaba gasim in carti si in poezii constructii de genul "pletele ei blonde fluturau in vant...",etc, etchee hee.
Mie mi se pare mai frumos parul desprins, feminin love struck

8 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Desprins este mai frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy nu stiu ce sa zic si eu sunt confuza in ceea ce priveste la aceasta intrebarelaughing
eu cand am parul desprins imi place mie pecand unora deloc iar cand mi-l prind nu-mi place mie dar le place la toata lumea cum arat cu el prinslaughing si chiar imi zic vai dar ce frumos iti sta cu parul prins.laughing
cred ca au dreptate. pentru ca un par desprins face fata mai mica si te inbatraneste. iar un par prins scoate fata in evidenta aratand ochi si urechile care arata mai bine daca porti cercei adica mai precis lumineaza frumusetea fetiiwinking... deci in concluzie parul prins sta mai frumoswinking
eu cand am parul desprins multi baieti nu ma baga in sema dar cand il am prins parca toti iau orazna si isi spun uni altora vai ce misto e tipalaughing :X cred ca un par prins semnifica neexistenta timiditatzi pecand un par desprins semnifica un grad inalt de timiditate...asta insemna sa nu-ti fie rusine sa-ti ti parul prins expunandu-si fatawinking eu m-am razgandit sa-mi tin mai des parul prins si mai rara desprinswinking:X
te pupic :*

| Leonard08 a răspuns:

Daca il ai cret si lung e si mai bine :X

| Lore14785 a răspuns:

Depinde de la fata la fata. Parul desprins iti evidentiaza mai mult trasaturile feminine. depinde cum iti place tie.

| zambetcald a răspuns:

Desprins!

| D13666 a răspuns:

Desprins. big grin

| Viorika21 a răspuns:

Depinde de fiecare personal.Totusi eu prefer sa port parul desprins.

| Lowe11 explică:

Bine,, inteles ca cu desprins