| Karmesytta a întrebat:

Buna,am parul lung.Cum e bine sa dorm cu el prins sau desprins?

Răspuns Câştigător
| moustache a răspuns:

Desprins este confortabil, dar daca vrei iti poti impleti, asa vei avea parul ondulat+este foarte bine pentru par. Funda?

9 răspunsuri:
| ellasweetlollipop a răspuns:

Depinde de tine. Daca te deranjeaza prindeti-l in coada de cal sau coada impletita.

| pantofipantofi a răspuns:

Si eu am parul pana la fund, poti dormi cum simti in seara respectiva mai bine, eu nu am o regula, de obicei dorm asa cum este in ziua respectiva, uneori prins alteori desfacut

| Xtadelo a răspuns:

Prins.

| andreeadenisa22 a răspuns:

Cum vrei, cum te simti mai bine, decat sa te incurci in par, daca il ai foarte lung, si daca ti-l prinzi sa nu te deranjeze coada, pe mine ma cam deranjeaza.
Sper ca te-am ajutat. Funda? puppy dog eyes

| CatalinaKaty a răspuns:

Prins intr-o coada lejera.

| JustLikeMe a răspuns:

Prins, ca sa nu ti se incurce prea tare.

| NoBodyByMe a răspuns:

Impletit

| baleabianca a răspuns:

Normal ar fi împletit.Dar uite...de exemplu eu nu pot dormi cu el împletit fiindcă mi se încurcă EXTREM de tare!

| Eliotxe a răspuns:

Eu cred ca ar trebui desprins deoarece ziua daca stai cu el prins, parul mai trebuie sa respire si in plus e si comfortabillhappy