| Vekon a întrebat:

E vreo frizerie in București sub 50 lei?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

15 lei tuns pentru pensionari, mergi acolo

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur, te poate tunde mama acasa, pe gratis!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mă indoiesc. Eu mă tund la cea mai mica frizerie de cartier și e 50 lei.

| gabicoo a răspuns:

Da. Dar sală ieftină și ghete Lacoste la preț de cizme de cauciuc: Nu!

| alina2k18 a răspuns:

Da, bineinteles, prin cartiere mai marginase sau pe langa piete.
La piata Obor e 35 lei tunsu.
In rest daca vrei la mall sau barber shop de lux te costawinking minim 80-100lei

| ReddY25 a răspuns:

Nu cred, e un oraș foarte scump

| siriusblack98 a răspuns:

Daca găsești, să îmi zici și mie te rog ca și eu sunt interesat la ce preturi practica ăștia pentru un tuns care durează 10 minute maxim și pe care nici nu plătesc vreun impozit ca din 100 de tunsuri, abia dacă bat unul singur pe casa de marcat.

| AndreiBistriteanu a răspuns:

Vrei sa o cumperi?