| wolder a întrebat:

Epilatoare Braun, Rowenta sau Phillips?
Are cineva epilator CARE NU DOARE?
Vreau sa cumpar un Epilator cu ATENUATOR DE DURERE! Orice doar sa nu mai doara! Am de la Braun, a fost bun, dar doare!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu exista epilator care sa nu provoace durere decat cel cu laser. Ca firma iti recomand Phillips, eu am unul de la ei de vreo 5 ani si inca merge ca atunci cand l-am luat. Si Braun sunt bune, dar Philips le intrece, parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Braun nu mai este ce-a fost. Incearca acest epilator http://bit.ly/1j99kiX Philips.

| Dintrebare a răspuns:

Nu exista epilatoare cu atenuator de durere. Iti spun din proprie experienta. Eu am cumparat unul de la Braun care are un fel de dispozitiv care cica te maseaza si in modul asta atenueaza durerea. Nu are niciun efect, frectie la picior de lemn. E clar ca smulsul firelor de par va durea orice ai face.
Da, poti lua un aparat cu IPL. Dar inainte sa investesti banii in el iti recomand sa te interesezi exact ce face un astfel de aparat.

| Comunity a răspuns:

Incearca epilatorul Philips Lumea IPL nu doare deloc deoarece are tehnologie cu laser si e foarte finut si placut, merita sa investesti un banut in el.

| wolder explică (pentru Comunity):

L-ai cumparat?

| Comunity a răspuns (pentru wolder):

Mama l-a cumparat.