| coconycol a întrebat:

Este adevarat ca zeama acra de la varza murata slabeste? imi poate spune cineva despre cura asta de slabire? cateva detalii mersi

4 răspunsuri:
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Zeama de varza nu te slabeste fara o dieta adecvata si putina miscare! plus ca zeama contine foarte multa sare care te va face sa bei apa incontinuu!
nu exagera cu zeama de varza, un pahar, doua zilnic sunt ok, dar mai mult nu happy

| CherNadya a răspuns:

Buna! Da in general varza slabeste, nu conteaza de care e. Vrei sa slabesti? Vrei sfaturi? Daca vrei sfaturi iti pot da si asta fara sa te infometezi sa sau sa iei pastile.

| RodicaBinar a răspuns:

Exact cum a zis si Bluebutterfly80, trebuie sa ai si activitate fizica. Borsul, de asemenea, are acelasi efect. Incearca sa pastrezi si o dieta sanatoasa, sa faci sport si 1-2 pahare/zi ar fi de ajuns.

| AnonimmANNONIMM a răspuns:

Hei,nu stiu exact daca slabeste dar stiu ca tot vei avea nevoie la baie.(pentru treaba mare)