| crazypretty a întrebat:

Este bun bitterul suedez pentru tratarea urmelor lasate de acnee?

Răspuns Câştigător
| neoturquoise a răspuns:

Este foarte bun si previne acneea doar ca ar trebui alternat pentru ca in timp tenul se obisnuieste cu el.

3 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Asta poti sa verifici si singura, cititnd carticica ce este atasata de sticla. Acolo scrie toate afectiunile pentru care este destinat Bitter-ul Suedez.
Si doar cel patentat la noi are aceasta carticica, restul nu.
O alta solutie ar fi, sa intrebi la farmacie daca exista vreun unguent pentru regenerarea pielii, desi, crema de galbenele este de multe ori recomandata ca fiind foarte buna in astfel de situatii.

| georgeta27 a răspuns:

Da este foarte bun.

| DragosteDePrimavara a răspuns:

CREMA DE GALBENELE sa scrie pe tine! Crede-ma avem acnee si in timp s-a diminuat considerabil! Bunica m-a sfatuit sa ma dau cu aceasta crema si in 2 ani aproape ca mi-au disparut cosurile ..nu toate, dar partial! Rabdare!