| d0areu a întrebat:

Cum se aplica bitterul suedez cu crema de galbene asupra urmelor lăsate de varicela? La voi a dat roade : In cat timp? Se mai vad urmele la voi?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Petele lăsate de varicelă trec oricum. Doar craterele se mai estompează şi nu mai trec.
Aşa,decât să te încurci cu bitterul, poţi încerca aciclovir sau cremă de gălbenele, simplă.
Timpul nu-l ştiu exact, dar nu o să treacă luni, ani, însă urmele trec.

| d0areu explică:

Pai eu nu am pete, am cam 3 gauri, una pe nas si doua pe frunte, doua dintre ele nu sunt asa mari, oare mai trec?