| georggyy a întrebat:

Este bun fondul de ten calmant de la Avon?

Răspuns Câştigător
| maya_7683 a răspuns:

E super bun>Folosesc si eu si sunt foarte multumita.Intra foarte bine in piele, acopera tot, lasa un aspect placut placut si catifelat pielii.

18 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dahappy Faorte bunlove strucklove struck

| hamsterx a răspuns:

Am si eu! mie una personal imi place, acopera. e ok! si nc nu e scumpbig grin

| madycoco a răspuns:

Da, este foarte bun :X.

| ViseColorate_4467 a răspuns:

Da.Este foarte bun.Eu sunt reprezentant si sunt multumita de toate produsele de la avon. Daca vrei, te pot inscrie si pe tinehappy

| anca_3211 a răspuns:

Da! Il folosesc si eu si ti-l recomand, cred ca e cel mai bun.

| ancaid a răspuns:

E ffff bun

| alexaalexandra a răspuns:

Nu l`am incercat inca vreau si eu sa`mi cumpar.am auzit de la prietene ca este foartte bun si acopera bine si nici nu se observa ca altele
waiting

| B3bytzaa a răspuns:

Este foarte bun dupa cum ti-au spus si alte persoanebig grin.Mai ales pe vremea asta iti acopera toate imperfectiunile si ti-l si hidrateaza in acelasi timp:X.Eu il folosesc de ceva timp si sunt multumita de el. Dar stii tu.depinde si de ten acumhappy

| nobody_9468 a răspuns:

Dha, se merita sa-ti cumperibig grin

baftawinking

| dyana99 a răspuns:

Da esti bun.

| bianca_1917 a răspuns:

Bunahappyda este foarte bun, mie imi place

| bianca_1917 a răspuns:

Este foarte bun si eu il folosesc si nu m'a dezamagit deloc din contra nici nu se observa si iti lasa pielea catifelata si pura. ti'l recomandhappy

| fataroz a răspuns:

Nici un fard nu este bun tie trebuie sati placa de tine insusi cum areti

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Toata lumea il arehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi place. Imi displace complet culoarea! Eu as recomanda fondul de ten maybelli dream satin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spoon din proprie experienta! Eu lucrez la Avon si este cel may bun:p:*love struck

| didya a răspuns:

Sincer, nu iti recomand. L-am folosit si in urma sa mi-am creat un ten plin de cosuri. Din fericire, acum am scapat de ele happy Cred ca asta depinde de tipul tau de ten. Pana nu il incerci macar de cateva ori, nu reusesti sa stii daca ti se potriveste sau nu. happy Have a nice day!