| anonim_4396 a întrebat:

Este bun samponul nivea[in general]?

5 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

In general sau in alt fel nu ai cum sa stii. Depinde de parul fiecaruia, ce "istoric" are, adica de cate ori a fost vopsit, cat de sanatos e, daca e uscat, fragil, gras, cu matreata, s. a. m. d. Nu poti afla decat daca il folosesti.

| membrugirl2010 a răspuns:

Da, am un sampon micut pentru. stralucire si e ok.

| Th3eo a răspuns:

Eu cred ca da. eu am folosit nivea dimond gloss si mi s-a parut foarte bun.

| asdfghjklș a răspuns:

Da.Eu il folosesc de obicei si mi se pare foarte bun si chiar da rezultate.

| rockelle75 a răspuns:

Desigur, eu folosesc nivea si chiar mi se pare destul de OK.