| candy_2919 a întrebat:

Este bun spray-ul pentru varfuri de la Avon cel verde? Sau sa imi iau de la Kallos? Sau de unde?

Răspuns Câştigător
| cosima11 a răspuns:

Eu am incercat cu cel de la Avon si. mm nu pot zice ca s-a observat mare diferenta.cred ca cel de la Kallos este mult mai bun, soramea e coafeza si o gramada de produse foloseste de la Kallos.incearca la farmacie sau chiar la o coafeza sa te interesezi de ceva care chiar are efect. am auzit intr-o emisiune de pe Euforia tv, ca e bine atunci cand te speli pe cap sa iti dai un jet de apa rece pe varfuri.asta le face mult mai rezistente. sper ca ti-am fost de folos :*.

5 răspunsuri:
| Alina a răspuns:

Eu cred ca cel de la Kallos e mult mai bun.Produsele de la Avon nu sunt foarte bune.

| popandreea a răspuns:

Nu prea am obs diferenta. Numai sprayul pentru protectie imi place de la Avon din gama de ingrijire a parului. Cea mai buna metoda pentru varfuri e oricum foarfecawinking

| Locre a răspuns:

Eu am spray-ul acela de la Avon, insa nu iti recomand.Mai bun e Kallos.

| porcelan a răspuns:

Si eu am folosit prayul de la Avon si nu face cine stie ce

| sorynna a răspuns:

Produsele de la AVON nu sunt chiar de cea mai buna calitate.Nu cred ca da rezultate. Pe cel de la KALLOS l-am incercat si e bunhappy ti-l recomand