| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumpărat de la Avon un spray de păr pentru vârfuri despicate. Este bun ca şi protecţie pentru păr?

7 răspunsuri:
| Bee123 a răspuns:

Am avut si eu spray de par pentru. varfuri despicate dar era de la oriflame...insa si cel de la avon cred ca este la fel(ca ingrediente) mie mi-a priit si a fost bun ca protectie.:X

| HypnoticA a răspuns:

Este spray pentru varfuri doar, protectia presupune folosirea unui spray antiheat ca cel de la Syoss. E in jur de 20 lei sau chiar mai putin depinde de unde il iei.

| coralia_5862 a răspuns:

Nu prea cred...dar e foarte bun pentru firele despicate dar daca il folosesti ca si protectie pentru par e posibil sa ti se ingrase extrem de repede ...si in legatura cu sprayul pentru par de sfauiesc ca atunci cand vei avea varsta de vreo 16-17 ani sa nu mai folosesti asa ceva ci o masca de par dar pana la varsta de 15 ani spray va fi perfectwinking
fundita?

| Lolypop_4017 a răspuns:

Mie mi se pare destul de bun. Sa te dai cu el dupa baie, odata pe saptamana daca te dai de mai multe ori ti se ingrasa parul.

| D33utzu a răspuns:

Daaa! Este foarte bun, folosesc si eu unul tot de la Avon!winking

| Ionutpopescu10 a răspuns:

Da este foarte bun

| RuxiKasandra a răspuns:

Si eu mi-am cumparat si mi se pare o mare prostie. Doar iti uleiaza parul, nu ajuta varfurile cu nimic